Můžeme Vám nabídnout něco Víc než je elektroinstalace?

Naše firma provádí kompletní elektroinstalace. To ovšem nabízí prakticky všichni. Naše práce při tom vždy, než se poprvé „kopne“ začíná diskuzí s investorem. Při tom se snažíme najít společnou řeč a poznat nejen literu projektu, ale zejména ducha zakázky a skryté požadavky investora. Nezřídka se totiž stává, že projekt je připraven pouze pro porovnání nabídek. Při samotné realizaci pak investor přichází s individuálními požadavky. Tu na vypínač, jinde na ovládání ventilace.

Z naší praxe již v samotném úvodu navrhujeme osvědčená řešení. Těmi například mohou být specifická řešení kabeláže u  televize či monitorů, řešení domácího audia, propojení uvnitř domu datovou sítí, zřízení světelných scén v obývacím pokoji, nebo nasvětlení stromů a prvků zahradní architektury.

Některé z těchto požadavků je možné je možné vyřešit standardními způsoby. Pomocí relé, stykačů stmívačů a podobně.

Pokud však stavíte dům s rozsáhlými prosklenými stěnami opatřenými žaluziemi, pokud máte požadavky na používání světelných scén v obývacím pokoji, pokud často cestujete a přejete si jedním dotekem na tlačítko či klávesnici Vašeho telefonu uspat celý dům, pak Vám navrhneme řešení se systémem LOXONE.