Alarmy (EZS)

Společnost ASSIDU je montážním partnerem společnosti Jablotron. Nabízíme Vám odbornou montáž profesionální zabezpečovací techniky Jablotron 100. Jedná se o rozšiřitelný, dálkově ovládaný, zabezpečovací systém, určený k ochraně objektů.

Je schopen spolehlivě zabezpečit rodinné domy i rozsáhlé administrativní budovy s  množstvím kanceláří, obchodů. Uplatnění najde i při zabezpečení skladů, dílen apod. Může hlásit nejen vniknutí nepovolaných osob do objektu, ale detekuje i požár, únik vody, plynu či stiskem tlačítka, je schopen přivolat pomoc.

Systém Vám umožňuje dálkově komunikovat s Vaším domem a provést jednoduché pokyny, které mu můžete zadat přes Váš mobilní telefon. Takovými úkoly může být dálkové ovládání topení v domě či na chalupě, zapínání a vypínaní elektrických spotřebičů. Je schopen detektorem pohybu nebo otevření, ovládat například osvětlení.


Technická specifikace systému

  1. až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón
  2. až 300 uživatelských kódů
  3. až 15 sekcí
  4. až 32 programovatelných výstupů
  5. 20 vzájemně nezávislých kalendářů
  6. SMS reporty ze systému až 30 uživatelům
  7. 15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty
  8. 5 nastavitelných PCO
  9. 5 volitelných protokolů pro PCO
Ústředna má vestavěný komunikátor, který umožňuje hlasovou nebo SMS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven pamětí pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.